Sıkça Sorulan Sorular

S.1) - "Nasıl Rezervasyon Yapılabilir?"

Sitemizin ana sayfasında bulunan rezervasyon bölümünden ihtiyacınız olan tarihleri belirterek araç seçiminizi yapınız ve diğer adımlar için devam ediniz. Rezervasyon formunuz elimize ulaştığında rezervasyon bilgileriniz tarafımızdan incelenir ve "olumlu" veya "olumsuz" olarak size e-posta gönderilerek bilgi verilir. Ayrıca "telefon" ya da "faks" ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.


 (S.2) - "Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir?"

Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, Force Ankara Rent a Car' dan bir personelimiz, havaalanında geleceğiniz (iç veya dış) terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyonunuz otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa,  Force Ankara Oto Kiralama' dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır.


 (S.3) - "Force Araç Kiralama ("rent-a-car") Fiyatları Neleri Kapsamaktadır?"

Kiralanan araçlarımız ile "sınırsız" kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki "oteller" ve "havalimanına" araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. Sitemizde size belirtilen tüm fiyatlara araçlarımızın "sigorta" ve "kasko" ücretleri dâhildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız yada yapacağınız rezervasyon sonucunda belirtilen "ücret" sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki kiralama fiyatları her zaman günceldir ve dilediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra sitemizde olası "fiyat" değişikliklerinden etkilenmezsiniz. O yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.


 (S.4) - "Ödeme Nasıl Yapılır?"

Aracı size teslim eden personelimize, TL(Türk Lirası), Euro veya Amerikan doları ile ya da "Visa" veya "Master Card" kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

 

(S.5) - "Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim?"

Aracınızı alış tarihinizden en az "1" hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin "e-posta" ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Aracınızı alış tarihinize "1" haftadan daha kısa bir zaman kalmış ise kiralama tutarının "%5'i" hesabınızdan veya kredi kartınızdan tahsil edilir. Ödemenizin tamamını daha önceden yapmış iseniz bu tutar belirteceğiniz bir hesap numarasına derhal gönderilir.


 (S.6) - "Araç Arızalanırsa Ne Olur?"

Seyahatinizde "teknik" problemlerle karşılaşmamanız için araçların "periyodik" bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğu takdirde, sorununuzu "en kısa" zamanda gidermek garanti edilir. Aracınızdaki arıza büyük ise, aracınız başka bir araçla değiştirilir.


 (S.7) - "Kaza Durumunda Kiraladığım Araç ile Neler Yapmam Gerekiyor ?"

Araç hareket ettirilmeden, 154'den derhal trafik polisine ulaşınız. "Trafik polisi raporu ve alkol raporu ile kazaya karışan diğer araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır."

 

(S.8) - "Kiralanan Araç, Başka (kişi/kişiler) Tarafından Kullanılabilir mi?"

Aracı kullanacak kişi ile diğer kişilerinde, aracı kiralayan kişi gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.


 (S.9) - "Acil Bir Durumda ("Kaza ve/veya arıza durumunda") Force Rent a Car Ankara ile Nasıl İletişim Kuralabilirim?"

Hafta içi saat 08.00 ile 19.30 arası bürodan +90312 419 0994  telefondan Force Ankara Araç Kiralama yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.